Klubb » Organisasjon » Kontaktpersoner

SØK

Kontaktinfo

Mjøndalen Idrettsforening
Fotball utvikling
Stadiongata 7
3050 MJØNDALEN

E-post:
utviklingsavdelingen@mif.no

Org.nr.:937 739 443

Spørsmål om medlemsskap,
faktura o.l. sendes til
medlem@mif.no

Nytt medlemssystem!

Roller 2017

Avdelingsledere

Adm.leder utviklingsavdelingen

Kjetil A. Bergh
tlf 91331243 - kjetil@mif.no

Sportssjef barnefotball/fotballskoleansvarlig

Tomas Evanger
tlf 98812441 - evanger@mif.no

Daglig leder IFO og keepertrener

Herman Kristensen
tlf 93417433 - herman@mif.no

Teamleder Akademiet

Arne Marcussen
tlf 94798880 - arne.marcussen@mif.no

Koordinator ungdomsfotball

Stian Nedberg
​tlf 99231845 - stiannedberg@yahoo.no

Koordinator jentefotball

Elin Korsgaard
​Tlf 46948468 - elin_korsgaard@hotmail.com

 

Kontaktinfo alle lag og klubbfunksjoner

Trykk her
 

Styret,valgt inn på Generalforsamlingen:                                                            

Leder:   Trond Tostrup 90 16 93 69                
Nestleder: Svein Erik Gevelt 93 21 81 70
Medlem: Pål Skistad 90 85 03 78
Medlem: Trond Stabekk 98 21 40 54
Medlem: Stian Nedberg 99 23 18 45
Medlem: Tor Jensen

90 17 22 92

Medlem: Toni Molin 91 59 90 88
Medlem: Genga Ramanathan 93 04 65 81
Medlem Elly Thoresen 90 83 11 04

Administrasjonsutvalget

Utvalget består av:

  • Genga Ramanathan - leder/Samfunnskontakt
  • ​Kjetil A. Bergh - Adm.leder
  • Stian Nedberg - Arrangementsansvarlig/trenerkoordinator ungdom    
  • Lisbeth Ranum - Medlemsansvarlig
  • Hilde B. Israelsen - Dugnadsansvarlig
  • Karin Larsen

 

Andre funksjoner                                                               

Fair play ansvarlig Kjetil Bjerkeset Instruks
FIKS- og kvalitetsklubb ansvarlig Kjetil A. Bergh Instruks / Instruks
Dommerkontakt: Kim-Andre Halvorsen Instruks

 

 

 
Våre samarbeidspartnere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mjøndalen Idrettsforening © 2004-17

Innholdsoversikt - Siteman CMS