Klubb » Organisasjon » Kontaktpersoner

SØK

Kontaktinfo

Mjøndalen Idrettsforening
Fotball Utviklingsavdelingen
Stadiongata 7
3050 MJØNDALEN

E-post:kjetil.bergh@mif.no

Org.nr.:937 739 443

Spørsmål om medlemsskap,
faktura o.l. sendes til
​fotball.medlem@mif.no

Nytt medlemssystem!

Roller 2018

Kontaktinfo alle lag og klubbfunksjoner

Trykk her

Styret,valgt inn på Generalforsamlingen:                                                            

Leder:   Trond Tostrup 90 16 93 69                
Nestleder: Svein Erik Gevelt 93 21 81 70
Medlem: Pål Skistad 90 85 03 78
Medlem: Trond Stabekk 98 21 40 54
Medlem: Stian Nedberg 99 23 18 45
Medlem: Tor Jensen

90 17 22 92

Medlem: Toni Molin 91 59 90 88
Medlem: Genga Ramanathan 93 04 65 81
     

Administrasjonsutvalget (AU) i utviklingsavdelingen

Utvalget består av:

  • Genga Ramanathan - leder/Samfunnskontakt
    tlf 93046581 - ​gengarani@hotmail.com
  • Stian Nedberg - Arrangementsansvarlig
    tlf 99231845  -  stiannedberg@yahoo.no
  • Lisbeth Ranum - Medlemsansvarlig
    tlf 41214999 - fotball.medlem@mif.no
  • Hilde B. Israelsen - Dugnadsansvarlig
    tlf 90932513 - ​Hilde.israelsen@gmail.com
  • Karin Larsen - Kvalitetsklubbansvarlig
    tlf 41296937 - karinlarsenmob@gmail.com
  • ​Einar Bassøe - Medlem
    tlf 40039838 - einbas@gmail.com
  • Fredrik B. Solrød - Fair Play ansvarlig
    tlf 41385757 - Fredrik.solerod@ebnett.no
  • Guri Stenvåg - Medlem

​I tillegg møter Kjetil A. Bergh(adm.leder utv avd) og Arne Ellevset(Event manager) fra administrasjonen på møtene.

 

Avdelingsledere utv.avd

Adm.leder utviklingsavdelingen

Kjetil A. Bergh
tlf 91331243 - kjetil@mif.no

Utviklingssjef Akademiet

Arne Marcussen
tlf 94798880 - arne.marcussen@mif.no

Spiller/trenerutvikler 7-13 år og fotballtiltaksansvarlig

Tomas Evanger
tlf 98812441 - evanger@mif.no

Ungdomsfotballutvalget

Stian Nedberg
tlf 99231845 - stiannedberg@yahoo.no

Einar Bassøe
tlf 40039838 - einbas@gmail.com

Jentefotballutvalget

Nina Braathen
tlf 91527039 - braathen.nina@gmail.com

Karin Larsen
tlf 41296937 - karinlarsenmob@gmail.com

Julianne Oseth
tlf 95215002 - julianne.oseth@hotmail.com

Brede Ruud Eriksen
tlf 48111047 - brede.eriksen@neiker.no

 

Andre funksjoner                                                               

Fair play ansvarlig Kjetil Bjerkeset Instruks
FIKS- og kvalitetsklubb ansvarlig Kjetil A. Bergh Instruks / Instruks
Dommerkontakt: Finn Rune Karlsen Instruks

 

 

 

 

 

 

 
Våre samarbeidspartnere